Bussines Solutions 

Киев

Сферы деятельности

Информационные технологии, системная интеграция, интернет

Я хочу тут работать
×

Bussines Solutions 

Business Solutions – це системний інтегратор, котрий забезпечує Ваш бізнес повним спектром ІТ послуг та надійною підтримкою. Користуючись послугами нашої компанії Ви маєте можливість:


1.    Отримати додатковий прибуток шляхом зниження витратної частини ІТ підрозділу;

2.    Уникнути ризику втрати даних, повного  чи  часткового доступу до них;

3.    Оптимізувати бізнес-процеси та їх безперервність;

4.    Забезпечити Ваш бізнес оптимальними схемами легалізації використовуваного програмного забезпечення та інше.


Досвід співробітників Business Solutions, набутий в результаті розробки власних проектів, а також вивчення та оцінки роботи провідних ІТ компаній України, може стати ефективним засобом для забезпечення конкурентоспроможності Вашого бізнесу!


Про проект bsClouds – це власний проект компанії (BS), у рамках якого ми будуємо сучасні центри обробки даних для надання бізнес-орієнтованих послуг для замовників.

Центр обробки даних

При побудові центрів обробки даних ми використовуємо досвід компанії, а також досвід світових ІТ-компаній.  При проектуванні, а також впровадженні інфраструктури дата-центру ми використовуємо виключно надійні рішення, які зарекомендували себе у цілому світі, від таких відомих виробників та розробників рішень, як Cisco, Fortinet, APC, HP, Molex.

Послуги у рамках проекту

На сьогодні на власних потужностях ми маємо можливість надавати такі сервіси та послуги.

Hosted Exchange Server 2010 – Сучасний інструмент обміну електроними повідомленнями та організації спільної роботи. Віртуальні виділені сервери (VDS) - віртуальні сервери, розміщені у надійному центрі обробки даних, з гарантованими ресурсами. Сервіс орієнтований на розміщення бізнес-додатків, корпоративних порталів, блогів, ігрових серверів тощо. Віртуальний офіс – комплексна інфраструктура, створена та оптимізована під замовника та розміщена у нашому центрі обробки даних Hosted Microsoft CRM – послуга для організації сервіс-орінтованого обслуговування замовників та клієнтів у компанії. Корпоративний портал компанії (на основі Sharepoint Services) – засоб для організації единого середовища для збереження даних та знань та  спільної роботи з їх використанням.